Cennik dietetyka z Warszawy

Planujesz zadbać o swoje zdrowie? Zależy Ci na tym, aby zrzucić nadprogramowe kilogramy lub po prostu chcesz lepiej poczuć się we własnym ciele? Doskonale! Odpowiednio zbilansowana dieta, bogata w wartościowe składniki, na pewno poprawi Twój stan zdrowia oraz pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie. Tani dietetyk w Warszawie to doskonałe rozwiązanie dla każdej osoby pragnącej wprowadzić zmiany w swoim życiu. Postaw na profesjonalne porady oraz indywidualne podejście do klienta – dzięki temu możesz mieć pewność, że dieta została przygotowana specjalnie dla Ciebie! Program żywieniowy będzie oparty na Twoich preferencjach kulinarnych oraz weźmie pod uwagę wszelkie schorzenia, z którymi się zmagasz. Dietetycy w Warszawie oferują najwyższej jakości usługi! Poznaj szczegółowy cennik!


Tani dietetyk

Obawiasz się, że z powodów finansowych nie możesz sobie pozwolić na profesjonalne porady dietetyczne? Nic bardziej mylnego! Poznaj cennik, a szybko przekonasz się, że dietetyk w Warszawie oferuje ceny dla każdego! Pamiętaj – zdrowie jest najważniejsze. Warto się nim cieszyć jak najdłużej. Nadwaga wiąże się z wieloma schorzeniami i niebezpieczeństwami. Smuklejsza figura jest ważna nie tylko ze względów estetycznych – to tylko dodatkowa nagroda za zaangażowanie i wysiłek włożony w odchudzanie. Najważniejsze jest zdrowie i to na nim należy się skupić. Zadbaj o swoją przyszłość! Tani dietetyk w Warszawie pomoże Ci osiągnąć cel!


Oferta indywidualna

Pierwsza konsultacja 200zł
Konsultacja kontrolna 150zł
Dieta miesięczna 450zł (2 konsultacje kontrolne w cenie) + 100zł koszt pierwszej konsultacji
Dieta wzorcowa (2 tygodniowa) 225zł + 200zł koszt pierwszej konsultacji

Warsztaty i szkolenia

Oferta wyceniana indywidualnie dla każdego klienta

Oferta On-line

Dieta miesięczna 450zł 1 konsultacja kontrolna on-line w cenie

Oferta rodzinna

1 osoba 100%
2 osoby 100% + 50%
3 osoby 100% + 50% +25%
4 osoby 100% + 50% +25% + 0%

Procenty oznaczają wysokość opłaty za każdą osobę w przypadku wspólnej diety spersonalizowanej pod kątem wartości odżywczej.

Elżbieta Gmurczyk
Praktyczne rady na zakupy
Praktyczne rady na zakupy