Warsztaty i szkolenia


Zastanawiasz się jak właściwie dobrać dietę i prawidłowo się odżywiać? Nie jesteś pewien co jest dla Ciebie dobre? Chcesz podnieść kulturę swojego żywienia? Czy wiesz, że to co jesz wpływa na każdy aspekt Twojego życia?

Szkolenia i warsztaty

W ramach wsparcia świadczonego przez nasz gabinet, możliwy jest udział w różnego rodzaju warsztatach i szkoleniach. Podnoszenie stanu wiedzy na temat odpowiedniego sposobu odżywiania może być ciekawe nie tylko dla osób, które kształcą się w tej tematyce, ale również dla tych, którzy zwyczajnie interesują się jej zagadnieniami. Wiele osób może skorzystać z takiego spotkania z dietetykiem. Informacje o tym, w jaki sposób najlepiej ułożyć swoje menu, aby zapewnić swojemu organizmowi odpowiedni zestaw składników odżywczych, minerałów oraz witamin, mogą okazać się przydatne dla wielu słuchaczy.

Dieta i jej zagadnienia

Wsparcie świadczone w ramach szkoleń przez warszawski gabinet Przyjemność Jedzenia pomoże również wyjaśnić mity na temat żywienia na podstawie przyrządzonego jadłospisu, choćby to, że wszystko, co może spożywać Pacjent musi mieć obniżoną zawartość tłuszczu. W każdym menu można zawrzeć zarówno słodkości, jak i smażone potrawy. Warsztaty i szkolenia mogą także przybliżyć, w jaki sposób powstaje dieta i jak przebiega proces przygotowania jej wraz z pacjentem.

Szkolenia proponowane przez nasz gabinet

Warsztat może przybliżyć, w jaki sposób dobrać odpowiednie dania i odpowiednio przeliczyć ich wartość odżywczą. Podkreślić to, jak ważnym aspektem dla osób pracujących w zawodzie jest wsłuchiwanie się w potrzeby pacjenta – nie tylko jeśli chodzi o kwestie zdrowotne, alergeny lub nietolerancje, ale również indywidualne wybory, takie jak np. spożywanie wyłącznie produktów roślinnych. Warsztat uczuli również na kwestię, jaką jest zapoznanie się z tym, co dany pacjent zwyczajnie lubi, a czego nie.

Jeśli interesujecie się zagadnieniami związanymi z żywieniem z przyjemnością Wam je przybliżymy. Zapraszamy na wykłady, warsztaty i szkolenia, które możemy przeprowadzić dla dietetyków, studentów, oraz wszystkich pragnących bliżej poznać tę dziedzinę wiedzy. Chętnie podzielimy się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem. Pokażemy, że zdrowe żywienie w praktyce wcale nie jest tak trudne.

Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową.


Przykładowa dieta Regulamin Zobacz cennik
Jolanta Czepułkowska
Diety sokowe. Czy są korzystne dla organizmu?
Diety sokowe. Czy są korzystne dla organizmu?