Dietetyk Warszawa

Interesuje Cię najlepszy dietetyk? Odkryj siłę i moc stojące za poprawnie skomponowaną dietą - dzięki niej zmienisz swoją sylwetkę i dotychczasowy styl życia oraz wesprzesz walkę z ewentualnymi chorobami. Gabinet Przyjemność Jedzenia z siedzibą w Warszawie to miejsce, w którym poznasz doświadczonych, w pełni wykwalifikowanych dietetyków, którzy na podstawie szczegółowego wywiadu określą Twoje potrzeby i zaproponują Ci indywidualną, spersonalizowaną dietę. Nie wahaj się - polecany dietetyk czeka właśnie na Ciebie!


Dietetyk Warszawa | Małgorzata Łyżniak
Zobacz mój profil na: Znany lekarz

Małgorzata Łyżniak

Dyplomowany dietetyk, specjalista ds. żywienia człowieka, założyciel firmy


Dyplomowany dietetyk oraz specjalista z zakresu żywienia człowieka. Ukończyła Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Ma wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy w prywatnych poradniach dietetycznych.

Zobacz więcej
Kalendarz Małgorzata Łyżniak

Dietetyk Warszawa | Elżbieta Gmurczyk
Zobacz mój profil na: Znany lekarz

Elżbieta Gmurczyk

Dyplomowany dietetyk, specjalista ds. żywienia człowieka


Ukończyła wydział Nauk o Żywieniu Człowieka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Ma wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy z osobami zdrowymi i chorymi, dziećmi oraz osobami o szczególnych potrzebach żywieniowych.

Zobacz więcej
Kalendarz Elżbieta Gmurczyk

Dietetyk Warszawa | Anna Huma - Nande
Zobacz mój profil na: Znany lekarz

Anna Huma - Nande

Dyplomowany dietetyk kliniczny


Ukończyła Uniwersytet Jagielloński oraz Warszawski Uniwersytet Medyczny. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując indywidualnie z pacjentami a także biorąc udział w licznych projektach dietetycznych.

Zobacz więcej
Kalendarz Anna Huma - Nande

Dietetyk Warszawa | Jolanta Czepułkowska
Zobacz mój profil na: Znany lekarz

Jolanta Czepułkowska
(zwolnienie lekarskie)

Dyplomowany dietetyk kliniczny, psychodietetyk


Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku dietetyka oraz studiów podyplomowych z zakresu psychodietetyki Uniwersytetu SWPS.

Zobacz więcej
Kalendarz Jolanta Czepułkowska
Elżbieta Gmurczyk
Diety sokowe. Czy są korzystne dla organizmu?
Diety sokowe. Czy są korzystne dla organizmu?