Dietetyk i porady dietetyczne online

Nie każdy ma możliwość osobistego skorzystania z poradni dietetycznej. Dla wszystkich zapracowanych osób oraz tych, które nie mieszkają w Warszawie, powstały konsultacje dietetyczne online! To doskonałe rozwiązanie gwarantuje oszczędność czasu oraz kompleksową opiekę dietetyczną! Nie szukaj wymówek – zadbaj o swoje zdrowie jeszcze dziś! Odpowiednio zbilansowana dieta pozytywnie wpłynie na całe Twoje życie!

Przejdź do ankiety on-line

Konsultacje i porady dietetyczne

Porady dietetyczne online to bardzo wygodne rozwiązanie – możesz kontaktować się ze specjalistą z każdego zakątka Ziemi! Szybko poczujesz się bezpiecznie – zawsze w przypadku pytań, niejasności lub problemów będziesz mógł skontaktować się z dietetykiem, który rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości. Dietetyk on line zadba o Twoje zdrowie kompleksowo. Przeprowadzi wywiad i stworzy dla Ciebie zdrową i odpowiednio zbilansowaną dietę pełną smacznych potraw. Weźmie pod uwagę wszystkie Twoje schorzenia i dolegliwości oraz preferencje kulinarne. Dieta, którą otrzymasz, będzie przygotowana specjalnie dla Ciebie. Indywidualne podejście to klucz do sukcesu! Zapomnij o niebezpiecznych głodówkach lub dietach cud, które gwarantują efekt jojo. Postaw na profesjonalne porady dietetyczne online! Możesz liczyć na:

  • profesjonalną opiekę specjalisty,
  • porady dietetyczne,
  • indywidualnie skomponowaną dietę,
  • atrakcyjne ceny.

Cennik dietetyka online

Zastanawiasz się, ile kosztuje tego typu usługa? Będziesz pozytywnie zaskoczony! Dietetyk online posiada atrakcyjny cennik, który nie nadwyręży Twojego budżetu! Pamiętaj, jeśli nie mieszkasz w Warszawie lub po prostu nie masz możliwości osobistego spotkania skontaktuj się ze mną drogą elektroniczną. Kuracja dietetyczna on – line nigdy nie była tak prosta – przekonaj się sam. Jedyne co należy zrobić to wypełnić poniższy formularz a ja skontaktuję się z Tobą i wspólnie omówimy oraz ustalimy zasady naszej współpracy.

Zmień swoje życie – zadbaj o szczupłą sylwetkę oraz zdrowie. Zobaczysz – razem osiągniemy cel!Przykładowa dieta Regulamin Zobacz cennik
Uprzejmie prosimy o poświęcenie kilku chwil i jak najdokładniejsze wypełnienie formularza. Im będzie on precyzyjniej wypełniony tym bardziej dostosowana do potrzeb organizmu, stanu zdrowia i stylu życia będzie przygotowana przez nas dieta, którą otrzymasz. Bądź szczera/szczery i precyzyjna/precyzyjny!
Dane Wywiad żywieniowy Podsumowanie
1
2
3
Dane klienta

Jeśli nie masz możliwości lub czasu na wypełnienie ankiety on-line uzupełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z Tobą osobiście.

Jolanta Czepułkowska